• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   OTO ERDOĞAN OLARAK  1975 ‘TEN BERİ YEDEK PARÇA PİYASASININ AKTİF OLARAK İÇİNDEYİZ.
           
           1990 YILINDA HORTUM ÜRETİMİNE BAŞLADIK. KAUÇUK BEZLİ HORTUM, TELLİ HORTUM , DİRSEK HORTUMLARIMIZ, İŞ MAKİNALARI, BÜYÜK ARAÇLAR VE JENARATÖR PİYASASINDA  FİRMAMIZ İYİ  PERMORMANS VERMEKTEDİR.

            AYRICA ALÜMİNYUM KRAFT (KAĞIT) HORTUM İMALATIMIZ DEVAM ETMEKTE OLUP BİRÇOK ÜLKE PAZARLARINDA HAKİM DURUMDAYIZ. 2008 YILINDA OTO KAPI FİTİLİ , BAGAJ FİTİLİ , CAM FİTİLLERİ İMALATINI KURMAK SURETİYLE GÖBEL’S PROFIL MARKASIYLA ÜRETİMİMİZDE ÇEŞİTLENDİRME YAPARAK İMALAT YELPAZEMİZİ GENİŞLETTİK.

            BÜTÜN BU ÜRETİMLER İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ VE BAYRAMPAŞA OLMAK ÜZERE 2000 METREKARE BİR ÜRETİM HATTINDA DEVAM ETMEKTEDİR.

            BİLİYORUZ Kİ ÜRÜN KALİTESİNE GÜVENİRLİ BİR FİRMA OLMAMIZA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE VERDİĞİMİZ ÖNEM BAŞARILARIMIZIN YEGANE ANAHTARI OLACAKTIR.

            AYNI ZAMANDA ÜRÜNLERİMİZİN KALİTE VE UYGUNLUĞU GELİŞİMİ MAKSİMUM PERFORMANSI İÇİN FABRİKA PERSONELİMİZDEN TEDARİKÇİLERİMİZE KADAR AR-GE ÇALIŞMALARI İÇERİSİNDE OLUP VAR GÜCÜMÜZLE YARINA ERTELEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ.


    © www.kapilastigi.com             info@kapilastigi.com

      
      Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitede kullanılan araç ve orjinal parça imalatçı referans numaraları sadece karşılaştırma amacı ile kullanılmıştır. Ürünlerimizin tamamı orjinal ekipman değildir.
      Ancak orjinal ürünler yerine kullanılabilir.
   Sitemizde yer alan görsellerin firmamızın yazılı izni olmadan kısmen ya da tamamen kopyalanması veya dağıtılması yasaktır.
      

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.